Pagaminta Lietuvoje

D.U.K.

Natūralumas ir ekologija.

Galima, bet rekomenduojame pasitarti su įrangos pardavėju.

Norfa, Maxima,Senukai, IKI, Rimi, Šilas, Koops parduotuvės.

Palaukite kol iš užsikišusios kriauklės nubėgs vanduo. Tuomet į nubėgimo angą įpilkite ~0,5 l verdančio vandens ir du kamštelius verdančių granulių bei vėl užpilkite nedideliu kiekiu verdančio vandens, tuo pačiu metu nuplaunant granules, kurios pasiliko ant grotelių. Po kelių nuplaukite vandeniu iš čiaupo. 

Nubėgimo sistemose, po nubėgimo grotelėmis, visada būna lenktas S raidės formos vamzdis, kuriame būna apie 300 ml vandens, pro kurį kanalizacijos smarvė nepatenka į patalpą. Būtent čia ir pasilieka pilamas verdantis vanduo, kuris susimaišydamas ir išstumdamas šaltą vandenį aktyvuoja įpilamas granules.

Vandens turi nebūti tam, kad granulės su verdančiu vandeniu patektų į sifoną. Palaukite kol subėgs vanduo arba papumpuokite su tam skirta pompa. Dar galite pabandyti įkišti kokį virbalą ar atsuktuvą į pačią nubėgimo angą ar į kiekvieną grotelių skylutę – tai gali padėti nubėgti vandeniui.  Žinoma, svarbu, kad vėliau verdančias granules naudotumėte pagal instrukciją.

Verdančios granulės nenaikina kalkių. Kalkėms valyti yra skirtos kitos EKONOMIS priemonės: vonios kambario ar wc higieninis valikliai.

250 g pakuotės, naudojant pagal instrukciją, užteks maždaug 8 kartams.

Šių verdančių granulių reikia labai nedidelio kiekio norint pasiekti rezultatą, todėl ir poveikis gamtai ženkliai mažesnis.

Bandykite procedūrą, parašytą instrukcijoje, pakartoti daugiau kartų, turėtų padėti.